Papildinformācija:

MAN TGX (2007-present) Starteris 51262017199 23676840

MAN--logo

242,00 €

1-2 d. Aptuvenais piegādes laiks*
14 d. Atgriešanas garantija
4.6/5 Klientu novērtējums

Sīkāka informācija par daļu

 • Produkta ID 10262173
 • Noliktavā 1 Gab.
Dati atjaunināti pagājušajā mēnesī

Kravas automobilis

 • Ražotājs MAN
 • Modelis TGX (2007-present)
 • Degvielas tips Dīzelis
 • Stūres pozīcija LHD
 • OEM kods
 • Krāsa Įvairiaspalvė
 • Stāvoklis Lietota/-s
 • Jonava
 • Lietuva

Plašāka informācija par kravas automašīna daļu Starteris. Kad jaunas detaļas ir pārāk dārgas vai vienkārši nav pieejamas, ir vērts iegādāties lietotas detaļas. Pērkot lietotas detaļas, jūs ne tikai ietaupīsit naudu, bet arī iegūsit labākas kvalitātes produktus par zemāku cenu. Mūsu vietnē tiek pārdotas dažādu marku un modeļu lietotas automašīnu daļas. Jums vienkārši jāizvēlas vēlamais modelis, jāfiltrē pēc zīmola un jūs interesējošās kategorijas. Varat arī izmantot papildu filtrus, piemēram, cenu, ražošanas gadu un citus specifiskus parametrus, lai iegūtu vēl precīzākus rezultātus. Ja jūs interesē MAN šīs markas daļas vai izjauktas automašīnas, bet šobrīd nevarat tās atrast sistēmā, vienmēr varat sazināties ar mums pa e-pastu. pa pastu info@partversal.lv, un mēs jums atbildēsim. Starteris varat ērti pasūtīt, neizejot no mājām vai biroja, un kurjers tos piegādās jums 1-2 darba dienu laikā. Ja jums ir kādi jautājumi par lietotu detaļu, vienmēr varat konsultēties ar mūsu pieredzējušajiem konsultantiem. Mēs vēlamies pārliecināties, ka esat apmierināts ar pirkumu, tādēļ, ja daļa neder, mēs to nomainīsim bez maksas vai arī varat to atgriezt 14 dienu laikā.

Ērta piegāde

Piegāde jums ērtākajā veidā ar kurjeru vai uz pasta nodaļu

DPD LogoDHL LogoLP Express LogoVENIPAK Logo

Elastīga apmaksa

Maksājiet ar karti, nebankas operāciju vai skaidrā naudā

Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo

Palīdzība

Sazinieties ar mūsu pārvaldniekiem

Partversal.lv ir tiešsaistes tirdzniecības platforma, kurā ir viegli un ātri atrast vajadzīgās lietotās automašīnu vai motociklu daļas. Mēs saprotam, ka jūsu laiks ir dārgs, tāpēc mēs izstrādājām šo sistēmu, domājot par jūsu ērtībām. Izmantojot Partversal.lv , jums nevajadzēs tērēt laiku, zvanot dažādiem automašīnu iznīcinātājiem vai metāllūžņu novietnēm – vienkārši izmantojiet mūsu portālu un vienuviet piekļūsiet lielākajai Lietuvā pieejamo automašīnu un motociklu detaļu datubāzei. Mums ir sakari ar daudzām uzticamām automašīnu metāllūžņu novietnēm visā Lietuvā un varam nodrošināt plašu lietoto komponentu klāstu ar fotogrāfijām, aprakstiem un cenām. Piegādātāju un to nodrošināto detaļu skaits pieaug ar katru dienu, un, palielinoties detaļu piedāvājumam, palielinās arī jūsu iespējas tās atrast pie mums. Jūs varat ērti pasūtīt nepieciešamās automašīnas vai motocikla daļas, neizejot no mājām vai biroja, un kurjers tās piegādās jums 1-2 darba dienu laikā. Ja jums ir kādi jautājumi par lietotu detaļu, vienmēr varat konsultēties ar mūsu pieredzējušajiem konsultantiem. Mēs vēlamies pārliecināties, ka esat apmierināts ar pirkumu, tādēļ, ja daļa neder, mēs to nomainīsim bez maksas vai arī varat to atgriezt 14 dienu laikā.

DPD LogoDHL LogoLP Express LogoVENIPAK LogoDB Schenker Logogls Logo
Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo
© 2024 Partversal.lv nav nekādā veidā saistīts, neatbalstīts vai jebkādā citā veidā saistīts ar automobiļu, motociklu un kravas automašīnu ražotāju produktiem, kas tiek izvietoti un pārdoti Partversal.lv. Visi ar autortiesībām aizsargātie materiāli, piemēram, attēli un zīmoli, kā arī cita informācija tiek izmantoti tikai to ražotāju identificēšanai. Visas minētās preču zīmes ir to attiecīgo īpašnieku īpašums. Visa ar autortiesībām aizsargātā informācija un tiesības ir aizsargātas, un kopēšana ir aizliegta.